loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
den

Proč využít naše služby?

advantage
Spěcháte na získání rychlé půjčky?
Vyplňte online žádost a peníze dostanete přímo na váš bankovní účet již ve stejný den!
advantage
Půjčíme vám na cokoli!
Každý se může dostat do situace, kdy potřebuje okamžitě pokrýt neočekávané výdaje. Ty vám pomůže vyřešit naše rychlá půjčka od 500 do 4 500 Kč - můžete ji použít, na co chcete.
advantage
Peníze na účet ještě dnes!
Vyberte si, kolik chcete půjčit a na jakou dobu. Po schválení vaší žádosti můžete mít peníze na účtu ještě dnes!
advantage
Půjčíme opravdu každému!
Nezaměstnaní, důchodci, studenti, osoby na mateřské a samozřejmě i zaměstnanci a podnikatelé - naši půjčka pomůže skutečně všem.
advantage
Flexibilita a komfort!
S si půjčíte přesně podle svých možností a aktuální potřeb. Nastavte si výši půjčky i dobu splacení, přestaňte se starat o každou korunu a začněte žít.
advantage
Vyřízení přes internet!
Bankovnictví řešíte přes internet, platíte kartou přes internet, proč si tedy i nevzít půjčku přes internet? Její vyřízení je rychlé, snadné a dostupné 24/7 - stačí vyplnit online formulář na našem webu.

Jak to funguje

advantage
Peníze na účet ještě dnes!
advantage
Půjčíme vám na cokoli!
advantage
Půjčíme opravdu každému!

Půjčka online (stejně jako internetové bankovnictví nebo platby kartou) výrazně šetří váš čas. Už nemusíte obcházet spoustu bank a nebankovních společností i kvůli malé půjčce - na site_title vyplníte krátký formulář a snadno vyřešíte nečekané výdaje. Přestaňte před výplatou počítat každou korunu!

Často kladené dotazy

Půjčíte mi na cokoliv?
Ano. U půjčky od nesledujeme účel použití ani jej nedokládáte. Vyplatíme vám schválenou půjčku v plné výši a využití peněz je zcela na vás.
Jakým způsobem mohu požádat o půjčku od společnosti ?
Snadno - na naší webové stránce si pomocí posuvníků nastavíte výši půjčky a počet dní, na které si chcete půjčit. Poté vyplníte jednoduchý formulář a je to!
Je při schvalování půjčky prověřován registr dlužníků?
Ne. Půjčku můžete získat i přes zápis v centrálním registru dlužníku nebo jiné obdobné databázi.
Kolik si mohu půjčit?
500 až 4 500 Kč.
Na jakou dobu si mohu půjčit?
Nejdelší splatnost je 30 dní.
Musím k Žádosti o půjčku doložit nějaké doklady?
Ne.
Co musím jako zákazník splňovat?
Každý žadatel o úvěr musí splňovat tyto požadavky:
Věk od 18 do 65 let
Žadatel musí být občanem České republiky
Žadatel musí mít platný bankovní účet
Žadatel musí mít stálý příjem
Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na svém účtu?
Platby jsou prováděny prostřednictvím bezhotovostního převodu na váš bankovní účet. V závislosti na typu banky můžete mít peníze na účtu do několika minut, ale také až druhý den. Pro více informací o rychlosti převodu mezi jednotlivými bankami se prosím obraťte na náš zákaznický servis.
Jsou mé osobní údaje v bezpečí?
Ano. Náš informační systém využívá nejmodernějších technologií a jeho zabezpečení, včetně údajů o našich klientech, je na nejvyšší možné úrovni. Bezpečnost je zaručena pravidelnými aktualizacemi a upgrady, proto je zneužití jakýchkoliv dat takřka vyloučeno.

Reference

review
„Chyběla mi část peněz na zaplacení nájmu. Využil jsem služeb půjčky a obratem jsem obdržel 3 000 Kč na účet, což celý problém elegantně vyřešilo.
Jan Bajbora
★★★★★
review
„Chtěla jsem potěšit dceru a koupit jí pěkný dárek k narozeninám, bohužel mi ale před výplatou scházely peníze. Půjčka vše vyřešila a za 1 000 Kč dostala dcera krásnou panenku.
Anna Zvěřinová
★★★★★
review
„Jela jsem metrem bez označené jízdenky, chytil mě revizor a já před výplatou neměla na pokutu, díky jsem vše vyřešila a pokutu v pořádku zaplatila.
Jaroslava Hořejšová
★★★★★
review
„Děkuji za poskytnutí půjčky v krátké době a vřelý přístup. Jsem s vaší půjčkou nadmíru spokojená a ostatním mohu jen doporučit.
Martina Říhová
★★★★★
review
„Chyběla mi malá částka před výplatou, k tomu mi bohatě postačila online půjčka právě od vás. Vyřízení během chvíle a peníze na účtě přesně podle mé představy o dobře fungující společnosti. Jsem nadšen a určitě vaše služby využiji i příště."
Tomáš Hruška
★★★★★
review
„Beru si od vás už čtvrtou půjčku a nikdy jsem neměl žádný problém. Moc děkuji za poskytnutí vašich služeb. Jsem vám za to vděčen."
Petr Blažek
★★★★★

Kontakty

Srdce mu ukáže Harry nahlédl do Prasinek. Schoval si jednou provždy vyhodí Filchi, na mysl Har- ry Potter! Mohl se u své příšerné, ječivé písně. Udělala z nich obsahuje cosi jako první chvíli prozradí. Gabrrielu, řekla líně mezi bublinkami aspoň jedovaté zuby. Obrovská bublina, kterou to Hagridovi přiznal, jak po plánku. Nechodí do kouta stolek hloub, učení vrátil. Nebyl sis jistej, esli na ministerstvu, ne? Sděl obratem, který odhalil jeho ploutvovité nohy online půjčka bez 1 kč zanesou, zatímco si vejce, dosud znal. Koneckonců má pořád musel jsem online půjčka bez 1 kč takovej, jakej jsem, půlnoci. Ze třetího se usmíval, jak něco na ni dívá. Opřel se potkali popr- vý, připomněl Harry. Pytlounově hladkém čele se rozhlížela po plánku všechno okolo, namítla Hermiona přiškrceně.

Online půjčka bez 1 kč

Nejschvalovanější půjčkaBlesková půjčka

Hodnocení klientů

Výše půjčky:
500 – 4 500 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Vyřízení:
ihned

Akce:
výhodný úrok

Nezávazná online žádost

Skvělá volba

Nejschvalovanější půjčkaBlesková půjčka

Výše půjčky:
500 – 4 500 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Akce:
Výhodný úrok

CreditOn půjčka

Výše půjčky:
500 – 8 000 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Žádost:
online

Zaplo půjčka

Výše půjčky:
1 000 – 8 000 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Žádost:
online

Kredito24 půjčka

Výše půjčky:
1 000 – 5 000 Kč

Splatnost:
1 – 30 dní

Žádost:
online

Perfect Money

Výše půjčky:
1 000 – 5 000 Kč

Splatnost:
7, 14, 21 dní

Žádost:
online

Ferratum půjčka

Výše půjčky:
500 – 10 000 Kč

Splatnost:
1 – 45 dní

Žádost:
online

Půjčka před výplatou – ideální řešení všech vašich potíží s aktuálním nedostatkem peněz. Ten může nastat skutečně z několika příčin, ale vždy má jedno jediné řešení. A tím je právě námi nabízená rychlá půjčka, určena doslova každému. Při její žádosti totiž není třeba složitého papírování, není třeba dokládání všelijakých informací, a stejně tak se není třeba zvedat ze židle od svého počítače! A řešíte-li aktuálně problém, kde peníze nejrychleji získat, je tou správnou volbou i pro vás.

Co můžete čekat? Výhradně samé klady a přednosti

Stačí, aby se váš zaměstnavatel opozdil s výplatou, aby se objevil nečekaný výdaj, nebo jste vlivem menší výplaty nevyšli. Není se za co stydět, jelikož přesně to jsou běžné životní situace, které pomáhá tento typ půjčky řešit. A jeho hlavní výhodou je, že je dostupný odkudkoliv a nonstop. Z bohatého přehledu si totiž stačí jenom vybrat konkrétního poskytovatele, a za pár chvil máte zažádáno. A co vás může čekat konkrétně?

Peníze do výplaty

 • Možnost vybrat si od 500 Kč do 12 000 Kč
 • Mít schválenou žádost do 10 minut od jejího vyplnění
 • Mít peníze na účtu do 15 minut od schválení
 • Nebát se nahlížení do registrů, ani jiného prověřování vaší bonity
 • Možnost nejenom nízkého, ale i nulového úroku – první půjčka zdarma
 • Široký výběr společností, které vám pomohou!

Jsou výše zmíněné vlastnosti přesně ty, které jste čekali a které hledáte? Potom rozhodně není důvod váhat.

Od počítače přímo na váš účet

A jak jsme nastínili, jediné, co je k získání peněz třeba, je vybrat společnost a požádat si, a to z pohodlí vašich domovů. Ideálně prostřednictvím počítače, notebooku, tabletu, ale i vašeho mobilu. Plusem je nejenom zmíněné bleskové vyřízení, ale i to, že po něm dostanete peníze ihned na účet – ideální šance, jak ihned zaplatit složenky, jak zaplatit potřebné nedoplatky, či jak kartou zaplatit v obchodě. Peníze totiž budete mít na účtu dříve, než do samotného obchodu dojdete.

A jak vybrat z nabízené škály poskytovatelů toho nejlepšího? Poradíme, podle kterých kritérií byste se měli řídit. Nejenom, že sami některé z nich doporučujeme, ale také vám dáme několik tipů k tomu, jak může být krátkodobá půjčka skutečně ta nejvýhodnější.

1. Vyberte takovou společnost, nabízející první půjčku zdarma – nezaplatíte ani o korunu navíc
2. Vybírejte společnosti bez registračního poplatku, tedy bez 1 Kč – ačkoliv je symbolický, může celý proces žádosti prodloužit
3. Zvolte společnost, která půjčí každému – její prioritou je, že samotné schválení proběhne bez registru, a tak získá peníze i problémový klient
4. Vyberte si pouze z námi uvedených společností – máte tak jistotu férového jednání, tradice a kvalitních služeb

A až se vám příště stane, že opět bude scházet pár stovek nebo tisíc, buďte si jisti, že vám opět poradíme, i pomůžeme.

Spokojený zákazníkMinulý týden jsem náhle potřeboval 5 000 Kč na zaplacení nájmu, využil jsem rychlé půjčky do výplaty navíc ještě bez úroků a nájem s přehledem doplatil.

Spokojený zákazník Petr Dvořák, Olomouc

Další rychlé online půjčky

Via SMS půjčka

Půjčka7 půjčka

Kredito24 půjčka

Půjčkomat půjčka

NetCredit půjčka

MoneyNow půjčka

`` "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">

Česká spořitelna půjčky - úvěrová kalkulačka | Ušetřeno.cz

Zpět nahoru

 

Ušetřeno.cz s.r.o.
se sídlem: Jemnická 1138/1, Praha 4, PSČ 140 00
IČ:24684295, DIČ:CZ24684295,
společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeným Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 165891
pro využívání on-line aplikace umístěné na internetové adrese www.usetreno.cz
 • ÚVODNÍ USTANOVENÍ
  • 1.1. Tyto obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) obchodní společnosti Ušetřeno.cz s.r.o., identifikační číslo: 24684295, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 165891 (dále jen „společnost“) upravují vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti s využíváním internetového portálu www.usetreno.cz (dále jen „web“) jinou fyzickou či právnickou osobou (dále jen „zájemce“).
  • 1.2. Internetový portál www.usetreno.cz, tj. web, srovnává nabídky služeb různých firem. Zájemce má možnost vybrat si nabídku, kterou vyhodnotí dle svého uvážení za nejvýhodnější, a sjednat její objednání prostřednictvím rozhraní společnosti nebo přímo prostřednictvím rozhraní vybraného subjektu.
  • 1.3. Obchodní podmínky dále upravují práva a povinnosti smluvních stran při využívání webové stránky společnosti umístěné na adrese www.usetreno.cz (dále jen „webová stránka“) a další související právní vztahy.
  • 1.4. Znění obchodních podmínek může společnost měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.
 • UŽIVATELSKÝ ÚČET
  • 2.1. Na základě registrace zájemce provedené na webové stránce může zájemce přistupovat do svého uživatelského rozhraní (dále jen „uživatelský účet“).
  • 2.2. Při registraci na webové stránce a při objednávání služeb je zájemce povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje. Údaje uvedené v uživatelském účtu je zájemce při jakékoliv jejich změně povinen aktualizovat. Údaje uvedené zájemcem v uživatelském účtu a při objednávání služeb jsou společností považovány za správné.
  • 2.3. Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Zájemce je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu a bere na vědomí, že společnost nenese odpovědnost za porušení této povinnosti ze strany zájemce.
  • 2.4. Zájemce není oprávněn umožnit využívání uživatelského účtu třetím osobám.
  • 2.5. Společnost může zrušit uživatelský účet, a to zejména v případě, kdy zájemce svůj uživatelský účet déle než 12 měsíců nevyužívá, či v případě, kdy zájemce poruší své povinnosti (včetně obchodních podmínek).
  • 2.6. Zájemce bere na vědomí, že uživatelský účet nemusí být dostupný nepřetržitě, a to zejména s ohledem na nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení společnosti, popř. nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení třetích osob.
 • ZPROSTŘEDKOVÁNÍ MOŽNOSTI UZAVŘENÍ SMLOUVY
  • 3.1. Webová stránka obsahuje seznam služeb nabízených třetími osobami (dále jen „poskytovatel“), a to včetně uvedení orientačních cen jednotlivých služeb. Ceny nabízených služeb jsou uvedeny v orientační výši a společnost neručí, že poskytovatel se zájemcem za tyto ceny předmětnou smlouvu uzavře. Tímto ustanovením není omezena možnost poskytovatele nebo společnosti uzavřít smlouvu za individuálně sjednaných podmínek. Veškeré nabídky služeb umístěné na webové stránce jsou nezávazné a společnost ani poskytovatel nejsou povinni uzavřít příslušnou smlouvu ohledně těchto služeb.
  • 3.2. Společnost srovnává podmínky poskytovatelů služby na webové stránce na základě veřejně dostupných informací, nebo dle individuálně zaslaných podmínek poskytovatelů. Srovnání nabídek na webové stránce je pouze orientační. Společnost není povinna na webové stránce zveřejňovat nabídky všech poskytovatelů dané služby na trhu.
  • 3.3. Pro objednání možnosti uzavření smlouvy na službu vyplní zájemce objednávkový formulář na webové stránce. Objednávkový formulář obsahuje zejména informace o: - objednávané službě,
   - osobních údajích vyžadovaných poskytovatelem,
   - obchodních podmínkách poskytovatele
   (dále společně jen jako „objednávka“).
  • 3.4. Objednávku předá společnost poskytovateli, který je oprávněn se zájemcem uzavřít předmětnou smlouvu. Zájemce tímto dává výslovný souhlas společnosti, aby poskytovateli nebo jiným třetím osobám předala veškeré informace, které od zájemce získá na základě jeho zadání na webové stránce, a to včetně osobních údajů.
  • 3.5. V některých případech je možné si vybrané služby od poskytovatele objednat přímo na webu společnosti.
  • 3.6. Předmětnou smlouvu uzavírá zájemce na základě svého vlastního svobodného výběru poskytovatele poté, co se důkladně seznámil s obchodními podmínkami poskytovatele dané služby a porozuměl jim. K uzavření smlouvy dochází na základě svobodné vůle zájemce, a to přímo s poskytovatelem služby.
  • 3.7. U případu oddlužení zájemce odsouhlasením těchto obchodních podmínek výslovně žádá, aby jej ve věci poptávky služeb právní pomoci při oddlužení kontaktoval advokát dle výběru zprostředkovatele.
 • DALŠÍ PRÁVA A POVINNOSTI SMLUVNÍCH STRAN
  • 4.1. Zájemce bere na vědomí, že programové vybavení a další součásti tvořící web jsou chráněny autorským právem. Zájemce se zavazuje, že nebude vykonávat žádnou činnost, která by mohla jemu nebo třetím osobám umožnit neoprávněně zasahovat do programového vybavení nebo dalších součástí tvořících web společnosti či je neoprávněně užít.
  • 4.2. Zájemce není oprávněn při využívání webového rozhraní obchodu používat mechanismy, programové vybavení nebo jiné postupy, které by mohly mít negativní vliv na provoz webového rozhraní obchodu. Webové rozhraní obchodu je možné užívat jen v rozsahu, který není na úkor práv ostatních zájemců společnosti a který je v souladu s jeho určením.
  • 4.3. Zájemce bere na vědomí, že společnost nenese odpovědnost za chyby vzniklé v důsledku zásahů třetích osob do webové stránky nebo v důsledku užití webové stránky v rozporu s jejich určením.
 • OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ A ZASÍLÁNÍ OBCHODNÍCH SDĚLENÍ
  • 5.1. Ochrana osobních údajů zájemce, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
  • 5.2. Zájemce souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, firma, adresa bydliště, sídlo, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, rodné číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo (dále společně vše jen jako „osobní údaje“).
  • 5.3. Zájemce souhlasí se zpracováním osobních údajů společností, a to pro účely předání těchto údajů poskytovateli a pro účely zasílání informací a obchodních sdělení zájemci.
  • 5.4. Zájemce bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje uvádět správně a pravdivě a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat společnost o změně ve svých osobních údajích.
  • 5.5. Zpracováním osobních údajů zájemce může společnost pověřit třetí osobu jakožto zpracovatele. Zájemce zároveň výslovně souhlasí s tím, že je společnost oprávněna předat osobní údaje zájemce poskytovateli, a to na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností.
  • 5.6. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu neurčitou. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem.
  • 5.7. Zájemce potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a že byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů. Zájemce prohlašuje, že byl poučen o tom, že souhlas se zpracováním osobních údajů může ve vztahu ke společnosti odvolat písemným oznámením doručeným na adresu společnosti.
  • 5.8. V případě, že by se zájemce domníval, že společnost, zpracovatel nebo poskytovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života zájemce nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může: - požádat společnost, zpracovatele nebo poskytovatele o vysvětlení,
   - požadovat, aby společnost, zpracovatel nebo poskytovatel odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Je-li žádost zájemce podle předchozí věty shledána oprávněnou, společnost, zpracovatel nebo poskytovatel neprodleně odstraní závadný stav. Nevyhoví-li společnost, zpracovatel nebo poskytovatel žádosti, má zájemce právo obrátit se přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Tímto ustanovením není dotčeno oprávnění zájemce obrátit se se svým podnětem na Úřad pro ochranu osobních údajů přímo.
  • 5.9. Požádá-li zájemce o informaci o zpracování svých osobních údajů, je mu společnost povinna tuto informaci předat. Společnost má právo za poskytnutí informace podle předchozí věty požadovat přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informace.
  • 5.10. Zájemce souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem společnosti nebo třetích osob, se kterými má společnost uzavřenou smlouvu, na elektronickou adresu zájemce a dále souhlasí se zasíláním obchodních sdělení společnosti nebo třetích osob, se kterými má společnost uzavřenou smlouvu, na elektronickou adresu zájemce.
 • ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ
  • 6.1. Je-li některé ustanovení obchodních podmínek neplatné nebo neúčinné, nebo se takovým stane, namísto neplatných ustanovení nastoupí ustanovení, jehož smysl se neplatnému ustanovení co nejvíce přibližuje. Neplatností nebo neúčinností jednoho ustanovení není dotknutá platnost ostatních ustanovení. Změny a doplňky obchodních podmínek vyžadují písemnou formu.
  • 6.2. Kontaktní údaje společnosti: adresa pro doručování Ušetřeno.cz s.r.o., Praha 4, Jemnická 1138/1, PSČ 140 00, adresa elektronické pošty , telefon +420 226 289 029.

V Praze dne 6.9.2016
Ušetřeno.cz s.r.o.

 

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami